Ναι μπορείς!
Αφού εισαγάγετε τα PDF σας, επιλέξτε [Αρχείο] ή [Εισαγωγή PDF] στο κεντρικό παράθυρο. Απλώς κάντε κλικ [Εισάγω πάλι] και μπορείτε να εισαγάγετε ξανά τα PDF σας.
![επανεισάγετε το PDF σας](https://cms.flipbuilder.com/wp-content/uploads/2022/02/re-import-your-PDF.png)
Στο αναδυόμενο παράθυρο, κάντε κλικ [Επιβεβαιώνω] εάν θέλετε να αποθηκεύσετε τις διαμορφώσεις του βιβλίου.
Σημείωση: Τα στοιχεία που προστέθηκαν με το πρόγραμμα επεξεργασίας πολυμέσων δεν θα διατηρηθούν. Εάν θέλετε να αποθηκεύσετε τις διαμορφώσεις που έχουν οριστεί από το πρόγραμμα επεξεργασίας πολυμέσων, αποθηκεύστε τις ως [Το Πρότυπο μου] πριν από την επανεισαγωγή.
Ή κάντε κλικ [Ματαίωση] εάν θέλετε να επαναφέρετε τις διαμορφώσεις του νέου σας βιβλίου.
![αποθήκευση-the-book-διαμορφώσεις](https://cms.flipbuilder.com/wp-content/uploads/2022/02/save-the-book-configurations.png)